close
loading

W życiu przychodzi taki moment, gdy dwójka kochających się ludzi pragnie zalegalizować swój związek i decyduje się na wzięcie ślubu. Dzień, w którym para ma wyznać sobie obietnicę wspólnej przyszłości kojarzy się z ogromnym stresem. Nic w tym dziwnego - w końcu konieczne jest zadbanie o każdy szczegół. Jednym z takich detali jest zatrudnienie kamerzysty i fotografa, którzy upewnią się, że młoda para będzie mieć co wspominać z tak wyjątkowego dnia. Jednak jako że aktualnie wiele studiów oferuje profesjonalne usługi związane właśnie z tym ważne jest aby dobrze wybrać osobę, która zajmie się tym zadaniem. Po czym zatem rozpoznać dobrego kamerzystę?

Większość osób wybierając własnego kamerzystę zwraca największą uwagę na jego bogate portfolio. Jest to niewątpliwie jeden z elementów, które warto mieć na uwadze, jednak jak się okazuje - nie najważniejszy. Dobry kamerzysta to osoba, która posługuje się też odpowiednim sprzętem i zapewnia klientom najwyższej jakości nagrania. Dzięki różnego rodzaju kamerom, statywom i innym elementów, młoda para może być pewna, że kamerzysta zna się na rzeczy i dba o to, aby wideo było urozmaicone o różnorodne ujęcia.

Kamerzysta ślubny powinien także być otwarty i zachęcać parę do kontaktu. Osoba, która zajmuje się kręceniem wesela nie powinna robić tego z dystansem i traktować zadanie tylko jako swoją pracę. Dobry kamerzysta jest osobą, która przed wielkim dniem poświęca czas na poznanie pary młodej, ich zainteresowań, pasji oraz wzajemnego podejścia do siebie. Dzięki odbyciu rozmowy z przyszłym małżeństwem para stanie się bardziej otwarta, a co za tym idzie - będzie swobodniej zachowywać się przed kamerą.

Odpowiedni kamerzysta ślubny powinien także posiadać profesjonalny sprzęt. Tak jak w innych zawodach, typu stomatolog, tatuażysta czy też fotograf, istotne jest stosowanie nowoczesnych przedmiotów i metod, które przydają się w codziennej pracy. Profesjonalni kamerzyści oferują parze różnego rodzaju techniki nagrywania ślubu i wesela. W wideofilmowaniu może być zastosowane filmowania z powietrza czy też nagrywanie krótkich momentów, stworzonych potem w teledysk.

Na rynku dostępnych jest wiele ofert dotyczących wideofilmowania wesela. Wiele z nich to amatorskie próby początkujących kamerzystów, którzy nie znają się jeszcze tak dobrze na temacie. Ważne jest zatem, aby podczas wyboru fotografa i kamerzysty kierować się zarówno doświadczeniem i bogatym portfolio, jak i podejściem danej osoby do swojej pracy. W końcu tylko zaangażowany kamerzysta zapewni młodej parze kreatywny i emocjonalny film ze ślubu i wesela.

 

Wykonywaliśmy usługi filmowania ślubów na terenie Południowej Wielkopolski . Byliśmy w kościołach  w takich miejscowościach jak Kalisz , Ostrów Wielkopolski , Pleszew, Jarocin ,Tarce , Łaszków , Brzeziny Odolanów

 Kilkukrotnie filmowaliśmy wesela w takich salach jak : Hotel Kristoff -Łaszków , Leśny Dwór -Brzeziny , Kardamon -Odolanów , Borowianka - Ostrów Wiekopolski, Pałac Tarce i wiele innych.

INFORMACJE

Jeżeli jesteście na etapie planowania uroczystości ślubnej zadbajcie aby wspomnienie tego Wyjątkowego Dnia zostało zachowane w sposób doskonały.

 

tel: 516 005 621 

 

siedziba firmy:
Chojny 10,62-600 Koło

 

filia: Cisew 65a, 62-700 Turek

 

filia :ul. Celtycka 59. 62-800 Kalisz