close
loading

Para młoda podczas zabawy weselnej zawsze chce podziękować przybyłym gościom oraz swoim rodzicom. Najpowszechniejszą praktyką jest wręczenie każdemu z gości drobnego upominku, a rodzicom przygotowanych wcześniej prezentów. Co jeśli krępują nas przemowy, a chcielibyśmy z serca podziękować wszystkim gościom? Dobrym pomysłem jest nagranie krótkiego filmu.

 

Filmik z podziękowaniami dla gości może być nagrany w formie prostej przemowy pary młodej, dzięki której unikamy stresów związanych z publicznym wystąpieniem przed gośćmi. Znacznie lepszym pomysłem jest jednak zrealizowanie tego w formie teledysku. Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Możemy wcielić się w bohaterów ulubionego klipu, nagrać własną choreografię, lub nawet zaśpiewać dla gości, co na pewno będzie łatwiejsze niż zrobienie tego samego przed podziwiającą nas publicznością. Jeśli nie czujemy się na siłach śpiewać lub tańczyć, dobrym pomysłem jest również przygotowanie plansz z wypisanymi podziękowaniami dla naszych gości, co możemy zrealizować np. w konwencji filmu niemego. Oprócz pokazu na sali weselnej, tak przygotowane podziękowania możemy również wręczyć gościom na płytach CD.

 

Drugim znakomitym zastosowaniem krótkiego klipu wideo jest podziękowanie dla rodziców. Tutaj najlepszym pomysłem jest przygotowanie prezentacji ze zdjęć, połączonej ze scenami nagranymi przez parę młodą. Warto, aby młodzi za pomocą zdjęć opowiedzieli całą historię swojego życia, począwszy od dzieciństwa, ponieważ nic nie wzbudza większej wesołości gości weselnych  niż możliwość oglądania państwa młodych jako dzieci. Dobrym pomysłem jest również przedstawienie pasji i zainteresowań bohaterów filmu. Oprócz śmiechu film dla rodziców gwarantuje również całą masę łez wzruszenia. A możliwość wspólnego przeżywania wzruszeń przez rodziców i dzieci podczas tak wyjątkowej okazji jak ślub i wesele to rzecz bezcenna.

 

Nasza firma również zajmuje się realizacją takich klipów . Przykłady można zanaleźć w zakładce filmy .

 

Najczęściej wideofilmujemy w miastach: Toruń, Bydgoszcz, Poznań, Warszawa, Łódź, Inowrocław, Solec Kujawski, Gniezno, Konin, Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Grudziądz, Gdańsk.

INFORMACJE

Jeżeli jesteście na etapie planowania uroczystości ślubnej zadbajcie aby wspomnienie tego Wyjątkowego Dnia zostało zachowane w sposób doskonały.

 

tel: 516 005 621 

 

siedziba firmy:
Chojny 10,62-600 Koło

 

filia: Cisew 65a, 62-700 Turek

 

filia :ul. Celtycka 59. 62-800 Kalisz