close
loading

Dzień ślubu jest jednym z najpiękniejszych dni w życiu każdej zakochanej pary. Spotkanie z najbliższymi, łzy szczęścia i huczna zabawa to tylko kilka z momentów, które zapadają w pamięć i wspominane są latami. Często jednak zdarza się nam zapomnieć o niektórych rzeczach z uwagi na towarzyszące emocje. W związku z tym od lat wiele osób decyduje się na filmowanie tak pięknego dnia. W dzisiejszych czasach na popularności najbardziej zyskał jeden rodzaj filmów tego typu, a mianowicie teledysk ślubny. Jako że jest on ostatnio bardzo popularny pytanie brzmi - czy warto zdecydować się na coś takiego?

Rodzajów filmów z wesela jest wiele - od tych przedstawiających pierwszy taniec, po te zawierające przygotowania do ślubu, aż do długich filmów z całego wesela. Te ostatnie są aktualnie najrzadziej spotykane, głównie z powodu o wiele ciekawszych rozwiązań, w formie krótkich, kilkudziesięciominutowych nagrań. Obecnie wśród najczęściej wybieranych filmów z wesela są wspominane teledyski ślubne. W większości przypadków są one połączeniem scen z przygotowań, ślubu, wesela, a także sesji zdjęciowej, jednak często takie nagrania stanowią osobną historię. Wideofilmowanie tego typu jest stanowczo bardziej interesujące od standardowych nagrań, głównie dzięki możliwości kreatywnego przedstawienia pary młodej w innym wydaniu.

Teledyski ślubne posiadają jednak o wiele więcej zalet. Są przede wszystkim świetnym sposobem na przedstawienie pewnej historii. Para młoda często decyduje się na zobrazowanie w ten sposób swoich zaręczyn, dnia spotkania lub innej, wyjątkowej dla nich daty. Wraz z pomocą kamerzysty możliwe jest stworzenie bardzo realistycznego nagrania z jednego z ważnych dni w życiu małżeństwa. Pomysł ten jest także bardzo oryginalny i ciekawy ze względu na możliwość uchwycenia różnorodnych ujęć. Sceny z powietrza, z wody czy też z perspektywy jednego z małżonków to niezwykle oryginalne rozwiązania. Ponadto, kręcenie teledysku jest bardzo zabawne i przyjemne. Dzięki temu państwo młodzi mogą poczuć się wyjątkowo jak gwiazdy filmowe i spędzić miło czas w pięknym otoczeniu.

Stale rosnąca popularność tego typu filmów jest dowodem na to, że teledyski ślubne są świetnym wyborem. Szereg zalet, do których zaliczyć można świetną zabawę i miły dodatek do standardowego filmu ze ślubu i wesela, przemawiają za nagraniem takiego teledysku. Dzięki temu para młoda będzie mogła w każdy momencie obejrzeć krótki film i powspominać ten wyjątkowy dzień oraz całe dotychczasowe życie spędzone razem.

 

Wykonywaliśmy usługi filmowania ślubów na terenie Wielkopolski . Byliśmy w kościołach  w takich miejscowościach jak: Konin ,Zbiersk ,Stawiszyn ,Lisiec Wielki,Rychwał ,Russocice , Turek ,Koło ,Kleczew ,Ślesin, Brdów ,Babiak ,Kłodawa

 Kilkukrotnie filmowaliśmy wesela w takich salach jak : Factoria -Konin ,  Leśna Chata -Zbiersk, Maxim -Stawiszyn ,Biały Dwór -Biała Panieńska ,Dębowa Russocice,  Hotel Olsza - Olszówka ,Zajazd Staropolski -Olszówka .Eden -Turek ,Zajazd Europejski-Szadów Księży , Ligrana Palace -Chojny , Zajadz Paryż -Grzegorzew , Biały Fortepian -Koło ,  Wityng -Mikorzyn ,Bernardynka -Wąsosze , Berjo -Babiak  .Wszystkie te resteuracje słyną ze wspaniałej kuchni ,bardzo sprawnej obsługi oraz bardzo dobrych warunków do robienia filmów, teledysków  i zdjęć .

INFORMACJE

Jeżeli jesteście na etapie planowania uroczystości ślubnej zadbajcie aby wspomnienie tego Wyjątkowego Dnia zostało zachowane w sposób doskonały.

 

tel: 516 005 621 

 

siedziba firmy:
Chojny 10,62-600 Koło

 

filia: Cisew 65a, 62-700 Turek

 

filia :ul. Celtycka 59. 62-800 Kalisz