close
loading

Każdy z nas lubi wspominać stare, dobre czasy podczas oglądania filmów czy też przeglądania fotografii. Wspominanie ważnych chwil w ten sposób jest pełne emocji, w szczególności gdy mowa jest o dniu ślubu. W to wyjątkowe popołudnie, w ciągu którego dwójka kochających się osób przyrzeka sobie być z sobą do końca życia, niezwykle ważne jest upamiętnienie niezwykłości tej chwili. Można zrobić to na dwa sposoby - dzięki wideofilmowaniu i fotografowaniu. Są to aktualnie dwie z najpopularniejszych usług wykonywanych na ślubach i weselach. Jako że są one dość kosztowne nie każdy decyduje się na skorzystanie zarówno z usług kamerzysty, jak i fotografa. Zatem na którą z usług lepiej się zdecydować?

Podczas organizacji ślubu właśnie ten problem stanowi największe wyzwanie dla przyszłego małżeństwa. Zdania na temat wyboru jednej z usług często są podzielone - zwolennicy wideofilmowania uważają, że tylko w ten sposób można odczuć atmosferę całego wesela, a z kolei fani fotografowania twierdzą, że zdjęcia są o wiele subtelniejszym pomysłem na pamiątkę. Jak zatem zdecydować się na jedną z opcji? Najlepiej zapoznać się z zaletami i wadami obydwu usług.

Fotografowanie i wideofilmowanie mają wiele plusów, które zachęcają do skorzystania akurat z jednej z tych usług. Najczęściej jednak na weselu spotkać można fotografa, który stara się upamiętnić wyjątkowe chwile, zarówno te dotyczące samej pary młodej, jak i gości. Dzięki odpowiedniemu sprzętowi jest on w stanie zapewnić piękne zdjęcia w wysokiej jakości. Fotografia charakteryzuje się tym, że można uwiecznić na niej ulotne chwile, które owiane są swego rodzaju tajemnicą. Późniejsze przeglądanie ich wiąże się nie tylko ze łzami wzruszenia, ale i świetną zabawą. Dużą zaletą wyboru fotografa jest także możliwość powieszenia gotowych zdjęć w ramkach na ścianach lub stworzenie albumu ślubnego.

Pomimo stałego zainteresowania usługą fotografowania na ślubie coraz częściej można zaobserwować rosnące zainteresowanie wideofilmowaniem. Aktualnie kamerzyści oferują tworzenie filmów różnego rodzaju - od teledysków ślubnych, po krótkie filmiki z przygotowań, aż po dłuższe produkcje, na których widać zabawę gości i szczęście nowożeńców. Wybór jednej z opcji jest indywidualną decyzją młodej pary, jednak warto wspomnieć, że szczególnym zainteresowaniem cieszą się nowoczesne teledyski ślubne. Wybór wideofilmowania na ślubie ma również inne plusy - między innymi późniejszą możliwość odtworzenia zdarzeń z tego dnia, obejrzenia pierwszego tańca czy też ciekawego wspominania. Dokładne upamiętnienie tak ważnych momentów jest bezcenne, dlatego kamerzysta i wideofilmowanie są jak najbardziej wartą swojej ceny opcją.

 

Wykonywaliśmy usługi filmowania ślubów na terenie województwa Kujawsko - Pomorskiego  . Byliśmy w kościołach  w takich miejscowościach jak Włocławek , Izbica Kujawska , Lubień Kujawski , Radziejów , Inowrocław

 Kilkukrotnie filmowaliśmy wesela w takich salach jak : Tawerna Brześć Kujawski , Hotel Podgrodzie- Kowal , Bajka - Lubień Kuj  i wiele innych ...

INFORMACJE

Jeżeli jesteście na etapie planowania uroczystości ślubnej zadbajcie aby wspomnienie tego Wyjątkowego Dnia zostało zachowane w sposób doskonały.

 

tel: 516 005 621 

 

siedziba firmy:
Chojny 10,62-600 Koło

 

filia: Cisew 65a, 62-700 Turek

 

filia :ul. Celtycka 59. 62-800 Kalisz